Lašelinės nuo alkoholio į namus. Nutrauksite varginantį alkoholio poveikį jau šiandien.Išblaivinimo paslaugos visą parą.Detoksikacija nuo alkoholio lašelinėmis.Organizmo atstatymas po alkoholo vartojimo
+370 602 68701

DETOKSIKACIJA NUO ALKOHOLIO PACIENTO NAMUOSE VISĄ PARĄ, GYDYTOJO TOKSIKOLOGO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ, DETOKSIKACIJA NUO ALKOHOLIO VILNIUJE VISĄ PARĄ, IŠBLAIVINIMAS NAMUOSE, DETOKSIKACIJA NAMUOSE, MEDICININĖ PAGALBA 24 H PER PARĄ, ISBLAIVINIMAS VILNIUJE VISA PARA, APSINUODIJIMO ALKOHOLIU GYDYMAS, LAŠELINIŲ STATYMAS NAMUOSE

 

Jei negalite sustoti vartoti alkoholio, alkoholio vartojimas tęsiasi kelias dienas ar daugiau laiko, kankina pagirių sindromas, jaučiate bendrą silpnumą, pykinimą, drebulį, nerimą, padidėjusį kraujo spaudimą, nerimastingumą, pagreitėjusį širdies plakimą – Jums reikalinga Detoksikacija.

Pagrindiniai apsinuodijimo alkoholiu požymiai

 • Bendras Silpnumas
 • Pykinimas
 • Vėmimas
 • Viso kūno drebulys
 • Padidėjęs arterinis kraujo spaudimas
 • Padažnėjusi ar neritmiška širdies veikla
 • Žemesnė kūno temperatūra
 • Šaltkrėtis
 • Koordinacijos sutrikimai
 • Raumenų tonuso sumažėjimas
 • Apetito stoka
 • Padidėjęs nerimas
 • Nerimastingumas
 • Miego sutrikimai

Jei vartojote didesnį kiekį alkoholio ir jums pasireiškė bent keli iš šių punktų rekomenduojamė kreiptis pas gydytoją – su mumis galite susisiekti


+370 602 68701

Detoksikacija – organizmo valymas nuo alkoholio, toksinių medžiagų. ALKOHOLIO SKiLIMO MEDŽIAGŲ.

Lašinant lašelines yra atstatomas normalus elektrolitų,mikroelementų, šarmų – rūgščių balansas, valomi alkoholio skilimo produktai. Detoksikacijos metu iš organizmo šalinami toksinai, stiprinamas organizmas, skiriami vitaminai, mikroelementai ir medikamentai, pagreitinantys ALKOHOLIO IR acetaldehido skilimą, ir pasišalinimą iš organizmo. atstatomas ir stiprinamas organizmas, sureguliuojama virŠkinamojo trakto veikla, didinamas paciento apetitas. ATSTATOMA NORMALI ŠIRDIES VEIKLA.

 

Medikamentinė organizmo detoksikacija atliekama lašinant lašelines, mikroelementus, elektrolitus. Į organizmą sugrąžinami prarasti mikroelementai: K, Mg,Na, NaCl, CaCl, MgCl, atstatomas normalus organizmo elektrolitų balansas, sureguliuojami hemodinaminiai rodikliai, stabilizuojama bendra būklė, valomas, stiprinamas organizmas.

atstatoma normali širdies veikla, sureguliuojamas arterinis kraujo spaudimas.

Įvertinus paciento, apsinuodijusio alkoholiu būklę, persirgtas ligas, atsižvelgus ar ligonis nealergiškas, skiriami medikamentai, padedantys greičiau suskilti alkoholio toksinams, sustiprinantys organizmą, suteikiantys pacientui žvalumą.

Nesaikingas alkoholio suvartojimas skambina pavojaus varpais: kyla reali grėsmė žmogaus sveikatai

Keičiantis laikams, modernėjant technologijoms, augant  ekonominėms galimybėms alkoholiniai produktai tapo lengvai ranka pasiekiami. Tačiau spartėjantis gyvenimo ritmas, kosmopolitiškumu alsuojančio gyvenimo būdo poreikis, atsakomybių ir pareigų našta, nemokėjimas susidoroti su stresu, tariamas atsipalaidavimas savaitgaliais su taure rankoje lemia tai, kad net jaunų žmonių “išgėrimai”  tampa dažni ir net nuolatiniai. “Šaunus žmogus, tik kartais užgeria savaitėmis “, –  sakoma apie ne vieną audringų vakarelių  ar švenčių mėgėją, nebekontroliuojantį savo elgsenos, nebeįstengiantį nei prasiblaivyti, nei sustoti išgėrinėti. Lyg užmerktom akim, tarsi nepastebimi pirmieji priklausomybės požymiai, išgėrinėjimai savaitgaliais perauga į vis dažnėjantį ir nebekontroliuojamą vartojimą. Kaip Jums kuo anksčiau identifikuoti tikrąją polinkį alkoholiui? Negi jį vis dar laikome stipraus valingumo trūkumu? 

Įpročių formavimasis: tikrovė ir mitai

Priklausomybės alkoholiui išvengti padės tinkamas pavyzdys nuo pat vaikystės. Vaikui, besimokančiam iš tėvų bei iš artimos aplinkos įgūdžių, elgesio, atsakomybės jausmo, kultūros, išvengti priklausomybės ateityje gali padėti Jūsų autoritetas. Vaiko raida labai priklauso nuo aplinkos, kurioje jis auga, įgyto išsilavinimo, ugdomo sąmoningumo – šie veiksniai suformuoja jo požiūrį į alkoholio vartojimą. Paradoksalu, bet ar atžalai teks dažnai blaivytis įtaką daro šeima. Kokios puoselėjamos tradicijos, ar šeimoje toleruojamas alkoholio vartojimas, ar švenčiamose šventėse vartojami svaigieji gėrimai. Sakant kitaip, kokį pavyzdį vaikas mato iš tėvų ir namiškių  išmoksta arba būti atsargus su svaigalais arba stačiai nerti į jų liūną. Natūralu, kad augant tokioje artimoje aplinkoje, kurioje alkoholiniai gėrimai lengvai prieinami, tikrai paprasta neatsilaikyti ir įpulti į pražūtį. Būtent nuo namų aplinkos dideliu procentu ir priklausys, ar vaikas ateityje įklimps į alkoholio vartojimą. Tėvai ir nepilnamečiams, ir vyresniems vaikams turėtų, kaip galima išsamiau paaiškinti apie rizikingą alkoholio poveikį sveikatai, patys savo pavyzdžiu rodyti vaikui, kad alkoholio vartojimas nėra “stebuklinga priemonė” ,iškilus sunkumams ir tai nėra tinkamas būdas problemoms išspręsti. 

 

Ar mes (ne)mokame vartoti svaigiuosius gėrimus? Priežastys kodėl tampame apgirtę.

Visuomenėje vyrauja daugybė priklausomybių: vieni priklausomi nuo nikotino, kiti aktyvaus sporto, na, o treti socialinių tinklų arba greitai vartojamo maisto, tačiau už tokių iš pirmo žvilgtelėjimo nekaltų manijų slepiasi likimus griaunanti jėga – alkoholio priklausomybė. Etanolio rezorbcijos suprantamiau pasakysime, pasisavinimo greitis, kurį, pavyzdžiui, lėtina maistas, o greitina angliarūgštės prisotinti gėrimai ir didesnė etanolio koncentracija, nulemia daug faktorių – tai ir žmogaus sudėjimas, lytis, ryškus kriterijus yra alkoholio vartojimo dažnumo ir intensyvumo rodikliai, bendras sveikatos stiprumas, imuninės sistemos atsakas, persirgtos ligos, vartojami vaistai. Kažkodėl žmonės kuo dažniau suvartodami alkoholio ir kiekvieną kartą,lyg pamiršdami paskutinio užgėrimo pasekmes, suvartoja dar daugiau, lygtai butų savotiškas savigydos metodas. Liūdna , tačiau neįmanoma tapti atspariems svaigiesiems produktams, nes tolerancija tik padidėja ir neblaivūs periodai taps neišvengiama rutina. Dalies dažniau išgeriančių žmonių piktnaudžiavimas tampa nepakeliama našta tiek pačiam asmeniui, taipogi ir šeimos nariams. 

 
Medikų verdiktas: kas greičiausiai ir efektyviausiai palengvina pagirias
Naivu tikėtis stebuklų : Išsiblaivyti pačiam – misija neįmanoma?
Kaip benorėtųsi, etanolio, bei jo skilimo metabolitinių medžiagų pasišalinimas nėra toks greitas procesas, kaip išgėrimas. Skaidymo intensyvumas ir laikotarpio ilgumas priklauso nuo kompleksinių priežasčių tokių kaip kepenų fermentinio aktyvumo, individualios medžiagų apykaitos, endokrinines sistemos veiklos mechanizmų. Be ne labiausiai alkoholio suskaidymo procese dalyvaujantis fermentas, esantis žmogaus kepenų ląstelių viduląsteliniame skystyje, dehidrogenazė, kuri katalizuoja grįžtamasias etanolio oksidacijos reakcijas. Kiek tai užims laiko priklauso atitinkamai nuo acetaldehido koncentracijos, kiekio, bei  kaip dažnai jis patenka į organizmą.  Kitu etapu kitas fermentas – aldehido dehidrogenazė, suskaido metabolitines medžiagas į acetatą. Kuo asmuo jaunesnis, skaidymo procesas sklandesnio ir greitesnis. Tačiau turint vyresnį amžių, svaigalus vartojant n – tąjį kartą ir gausiai, fermentų kiekis bei aktyvumas ženkliai sumažėja. Kadangi acetaldehidas, acetonas, ketonai yra toksinai, kuo lėtesnis pasišalinimo procesas tuo pacientai jaučiasi prasčiau: junta silpnumą, pykinimą, apetito suprastejimą, burnos džiovinimą, nevalingą kūno drebulį, sutrikusią širdies sistemos veikla, nepertraukiamą nerimą. Žmogui senėjant keičiasi ir fizinis kūnas: antai vyresni žmonės neretai turi daugiau susirgimų nei jaunimas, bei susikaupia daugiau riebalinio audinio, dėl kurių alkoholio poveikis tampa dar didesnis. Per metus apsčiai prisirenka ir lėtinių negalavimų: ir padidintas kraujo spaudimas, gliukozės netoleravimas, kepenų, bei kitų virskinimo trakto organų ligos. Paminėti susirgimai apsunkina organinių sistemų reakciją į išgėrinėjimus. Vienareikšmiškai organizmas sunkiai perneš net ir nedidelį alkoholio kiekį, blaivytis tenka ilgiau, bei savijauta ilgai nepasitaiso. Be to,esant gretutinėms ligoms silpnėja imuninė sistema, todėl kūnas taip greit neatsistato. Alkoholis susilpnina žmogaus pažintinius gebėjimus. Neurologinės sistemos dalis, mielininė danga, dengianti neuronų aksonus, kurie reikalingi organizmo sklandžiai informacijos perdavimui kitiems neuronams, sumažėja ir aktyvių  nerviniu ląstelių , jos tampa ne tokios atsparios toksinams. 
 

Kreiptis pagalbos nėra gėda, o sveikintinas sprendimas. Kas yra organizmo detoksikacija nuo alkoholio?

 
Neabejotinai,nepamatuotas saikas pacientams kainuoja ilgai trunkančias pagirias, organizmo išsekimą, jėgos prarandamos labai greitai. Vienas probleminis aspektas,  kad daugelis išgėrusiųjų pervertina savo sveikatos galimybių ribas. Nesiūlome imtis jokių kritinių ekstremalių veiksmų alkoholio apsinuodijimui mažinti – skrandžio plovimo namų   sąlygomis, nei sodos tirpalo išgėrimo ar forsuotų fizinių krūvių. Organizmo detoksikacija, arba populiariau išblaivinimas reikalingas kai jau kuris laikas alkoholis vartojamas kasdien didesniais kiekiais, pacientas nusilpsta, nepakankamai maitinasi, nevartoja skysčių, yra varginamas silpnumo, pykinimo, nevaldomo potraukio išgerti, generalizuoto viso kūno ar galūnių drebulį. Statomos infuzinės lašelinės padeda atgauti prarastus mikroelementus  ir naudingas medžiagas.